KONST / Litografier / Litografi 5405186
nr 540 5186
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Litografi, signerad Carin Adler 29/360 oramad , ngt tummade hörn
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
måndag 8 september 2008
kl 17:26:46